Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aleu (Alu)

9. 6. 2014
 
Moje nejoblíbenější postava :)

 

Baltova tvrdohlavá dcera,jako jediná z vrhu se narodila šedivá,má krásné modré oči a převládá v ní převážně vlk,Jako jedinou si jí nikdo neadoptoval.V druhém díle se setká s vlky a stane se jejich vůdkyně,tak získá svůj vlastní domov

   Aleu je vlk-hibrid jako Balto Vzhled:Aleu má písečné-šedou srst,lehčí poříšek.Zatim co většinou vipadá jako její otec s dílí některé podobnosti s matkou Osobnost:Ona je velmi tvrdohlavá a statečná i nachtlný k neposlouchat svého otce.

  Aleu je vlk-pes hybrid,jako Balto Osobnost:Ona je velmi tvrdohlavá a statečná i nechtěně neposlouchá svého otce.

 Balto dcera Aleu je jediný štěně, který nebyla přijata, protože její vzhled. Když si uvědomí, že ona je poloviny vlk, ona odchází jít svou vlastní cestou. Ona hledá pro její určení a místo ve světě. 

 

  


Ano, budeo Aleu..... Potká tam Badyho, později se budou mít rádi a narodí se jim dvě štěňata, holka Claire (bude po Aleu, ale bude mít bílé břicho) a kluk Rasty (po Badym, celý bílý) Jestli tohle je pravda nevim ale je to toho blogu www.aleuvlcice.estranky.cz

 Rodiče: Eimy + Manu
Kamarádi: Aleu, Kodi, Jenna, Balto
Sourozenci: Černý husky Bill a hnědá husky Kiki
Lásky: Aleu

 

 

Každopádně se jedná o AU, kde Aleu neutíká a putuje kolem v Nome, stejně jako její otec.Často navštěvuje své sourozence ai když je šťastný za ně, nemůže si pomoct, ale žárlit a smutný zároveň. 

 

      

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Aleu a Taku

Aleu a Red

Aleu a Vardan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář