Jdi na obsah Jdi na menu
 


Boris

9. 6. 2014

boris.jpg 


 
Dobrý kamarád,ujal se Balta když byl oddělen od matky.Patří mu také důležitá věta "Pes nikdy nepřekoná tuto cestu.Ale vlk možná ano."

Fizický vzhled:Boris má vzhled,bíla husa.Bíla pírka černými i křidla.Přezdívka strýčku Borisi.Rodina:Balto adoptivní syn,Stella přítelkině.

 Boris je Balto nejlepší přítel. Našel a starar se o něho. Žije společně s Baltem dálkovém vraku. Jeho "synovci" jsou lední medvědi Muk a Luk, ale Boris prostě chce mít odpočinout od nich. Ruské husa se ​​vždy filosofujících a podporuje Balto, kde může. Snaží se, aby Balto dědictví do jeho mysli, ne s velkým úspěchem. 

 Boris vidí, že jeho nový cíl, hlídání  Balta a Aleu, Muk & Luk. On ví, že Balto sny mají hlubší smysl. On také usmíří Jenna, když chce, plný obav, jít hledat Balta a její dcery. 

Boris a Sella: Stella spíše dělá mezipřistání v Nome. Ale když potká Borise, ona je totálně zamilovaný Borise a chce letět s ním. Ale Boris reaguje rezervovaný a odmítl, protože trpí aviatophobia. Stella cítí zrazena, protože neví, o jeho fobie. Tak se honí Borise do vévodova letadla.Po havárii, ona se dívá, společně s Balto und polární medvědy, po Boris. Svěřuje svůj aviatophobia a tak, jak rozhodnou plavat - od úplňku. 

Boris: Husa, teda houser. Kamarádí s Baltem už...... už když byl balto štěně. Steele se mu směje, že když se baví s Baltem, jestli taky není křížený třeba s krocanem.