Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jenna (Čena)

3. 6. 2014

Jméno:Jenna

 Přátelé:Balto,Boris,Muk,Luk,Rosie,Dixie,Sylvie

 Děti:Saba,Dakota,Aleu,Kodi,Kiona,Dingo

 Jenna je fenka huskyho a též je Baltova kamarádka.Její panička se jménuje Rosie.Je milá,dobráJe fanynka závodu jen proto že Steele má o ní zájem,ona ale nemá onej zájem.

Jenna: Sibiřský husky. Je to taky kladná postava. Zamilovala se do Balta. V druhém dílu se jim narodí štěňátka. Jenna má moc hodnou páničku Rosie, která se bohužel nakazila záškrtem. Jenna je hodně smutná, proto se balto vydává hledat spřežení, aby našel léky, uzdravil Rossi a rozveselit Jennu.

 Jenna je sebevědomý, silný Husky-lady. Její postava se podobá Balto je. Ona také pochopila, v počátku, Balto není hrozbou. Ačkoli Steele se vždy snaží získat její pozornost, ona mu dává vždy chmýří. Poté, co se obyvatelé Nome ztratili veškerou naději, světla města ven. Potom, ona používá olejovou lampu a rozbité sklo vytvořit polární záři projekci, která povede Balto cestu zpět domů (se dozvěděla, že trik z Balto). 

 Mezitím, Jenna má Balto život a partnerka Balta a matka 6 štěňat. Pokud jsou Balto a Aleu na jejich cesta, Jenna chce se jimi řídit, ale Boris ji mohl přesvědčit, že tato cesta je určen pouze pro otce a dceru. V průběhu dalšího postupu filmu, její role není z význam. 

 Ve třetím filmu, Jenna má větší roli. Je to vztah mezi otcem a synem, protože ona přesvědčí Kodi pomoci Balto, zatímco on hledal vévodu. Ona také rozptyluje Balto self-pochybnosti, před závodem. 

Matka Aleu,Kodiho a ostatních sourozenců,Partnerka Balta,Čistokrevná Husky.
  Jenna je sibiřský husky.Je to kladná postava.Zemilovala se do Balta.V druhém dílu se narodí štěňátka.Jenna má moc hodnou paničku Rossie,která se bohužel nakazila záškrtem.Jenna je hodně smutná,pro to se Balto vypadá hledat přežení,aby našel léky a uzdravil Rossie

 

 

Jenna a Lucy

 Jenna's Family-doodle by Stray-Sketches

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář